KB 24
Witamy w serwisie bankowości elektronicznej

 

Uwaga na złośliwe oprogramowanie!! 

 

Szanowni Państwo, w związku z pojawiającymi się w internecie nowymi zagrożeniami, które mogą wpływać na bezpieczeństwo korzystania z bankowości elektronicznej, prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na niestandardowe prośby o podanie danych dotychczas niewymaganych na stronie logowania do serwisu KB24.

 

Podczas logowania Bank nigdy nie prosi o podawanie haseł jednorazowych wykorzystywanych do autoryzacji dyspozycji. Pojawienie się prośby o podanie innych danych, niż Identyfikator i PIN/Hasło jednorazowe do logowania, może wskazywać na zainfekowanie komputera złośliwym oprogramowaniem, próbującym wyłudzić poufne dane. Dane te mogą zostać następnie wykorzystane do złożenia nieuprawnionej dyspozycji finansowej.

 

Przypominamy, że użytkownicy korzystający z list haseł jednorazowych, proszeni są o hasło jednorazowe wyłącznie podczas autoryzacji składanych przez siebie dyspozycji.

 

W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o zaniechanie wszelkich działań w serwisie KB24 oraz niezwłoczny kontakt z Bankiem pod numerem Tele KB 801 369 369
lub +48 81 5317210.

 

Strona Związku Banków Polskich dotycząca bezpieczeństwa w bankowości elektronicznej